ERZ-VA5D270
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VA5D270
  • 1
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 17 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 250 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 60 V
Series : V
Varistor Voltage : 27 VDC
Voltage Rating DC : 22 VDC
Capacitance : 1450 pF