ERZ-E11B821CS
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E11B821CS
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 510 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Surge Energy Rating : 235 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1.355 kV
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 820 VDC
Voltage Rating DC : 670 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 260 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 820V Bulk ZNR Surge Absorber