ERZ-E11A241
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E11A241
  • 1
Diameter : 13 mm
Voltage Rating AC : 150 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Surge Energy Rating : 84 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 395 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 240 VDC
Voltage Rating DC : 200 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 620 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 240V Bulk ZNR Surge Absorber