ACS724LLCTR-30AB-T
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ACS724LLCTR-30AB-T
ACS724LLCTR-30AB-T
Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)