CM600HA-24A
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
CM600HA-24A
CM600HA-24A
IGBT Module Single 1200 V 600 A 3670 W Chassis Mount Module